Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R

  • 300 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Om van uw vakantie in Milaan te genieten, verblijf in Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R Milaan appartementen, gelegen op 2 km afstand van de Galleria Vittorio Emanuele II en op 25 minuten lopen van de La Scala opera. Dit appartement is gelegen op 3 km afstand van Milano Cadorna treinstation en in de nabijheid van Lima M1 busstation.

Dit appartement biedt gasten een zitruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Om uw comfort te garanderen is er een bidet, een inloopdouche en een apart toilet in de accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

Ervaar ultiem comfort in de keuken van Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R appartement, voorzien van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei.

Het appartement is gesitueerd in de Stazione Centrale wijk, op 7 minuten wandelen van het Civico Planetario "Ulrico Hoepli". Het Piazza del Duomo ligt op 2,1 km afstand van deze accommodatie. Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R appartementen liggen vlak om de hoek van het metrostation Lima.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R Milaan
The Roof Top Loft
Mobiele prijsaanbieding

The Roof Top Loft

208 m van de accommodatie
USD 566 USD 509
per nacht
Primopiano - Melzo E
Mobiele prijsaanbieding

Primopiano - Melzo E

7.8
Goed 162 beoordelingen
208 m van de accommodatie
USD 79 USD 71
per nacht
Pt.Venezia M1 In50M-Duomo10'-Stazione Centrale 9'
Mobiele prijsaanbieding

Pt.Venezia M1 In50M-Duomo10'-Stazione Centrale 9'

7.7
Goed 15 beoordelingen
267 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    8 km

    Treinstations

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    1,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 19:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer015146-CIM-07507,IT015146B4V26MJ9VW
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R appartement te vinden?
      Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R appartement is in de Stazione Centrale wijk gesitueerd, op 25 minuten lopen van de Galleria Vittorio Emanuele II.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R appartement zijn onder andere het Piazza del Duomo, de Galleria Vittorio Emanuele II, de La Scala opera.
    • Hoeveel kost het om bij Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R appartement te verblijven?
      De huurprijs van Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R appartement is €2006.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R appartement?
      Restaurants in de buurt van Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R appartement zijn onder andere Sala Venezia en La Risacca 2 restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    8 km

    Treinstations

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    1,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cadamosto Art Penthouse With Terrace R&R Milaan

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten